Store Manager Bucuresti

Posturi disponibile

Numarul de posturi disponibile: 1

Zona geografica

Acest post este disponibil in: Bucuresti

Valabilitatea anuntului

Acest anunt este valabil de la data de: 15-09-2020 pana la data de 16-10-2020

Candidatul ideal

Daca esti o persoana orientata catre actiune, adaptabila, cu o atitudine optimista si constructiva, indiferent de situatie, Secom este locul in care te poti integra si dezvolta foarte bine.

De ce avem nevoie de la tine

Sunt un avantaj studiile postliceale de asistent farmacie sau studii superioare;
Minim 1 an experienta;
Cunostinte operare calculator mediu (Office - Word, Excel, navigare Internet);
Cunoasterea limbii engleze mediu;
Capacitatea de a coordona si motiva o echipa;
Excelente abilitati de comunicare;
Orientat catre obiectiv si solutii;
Imagine de ansamblu.

Responsabilitati

Implementarea strategiei de vanzare si asigurarea ca echipa promoveaza conform strategiei stabilite de management;
Implicarea directa in relatia cu clientul (consultanta) si promovarea produselor companiei;
Coordonarea echipei din magazin;
Suport si recomandari catre echipa pe care o coordoneaza;
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii  magazinului si gestionarea clientilor dificili;
Evaluarea periodica a rezultatelor obtinute de echipa;
Participa, impreuna cu angajatii din subordine la organizarea evenimentelor specifice de promovare a imaginii si produselor companiei;
Participa la efectuarea inventarelor periodice din magazinul pe care il gestioneaza;
Asigura eficientizarea stocului de produse in magazin (aprovizionare, depozitare, vanzare).

Beneficii

Pachet salarial motivant;
Mediu de lucru dinamic;
Training-uri de specialitate.

Vezi mai multe job-uri

Alatura-te echipei Secom®

Echipa Secom® este mereu pregatita sa primeasca noi membri, profesionisti dedicati domeniului in care activeaza.

Daca te potrivesti spiritului Secom® dar nu ai regasit in lista de mai sus postul potrivit profilului tau profesional, aplica prin formularul de mai jos si vom analiza cu siguranta solicitarea ta.

Formular inscriere

Pentru postul de*
Departament*
CV
Scrisoare de intentie