Comanda telefonic: 0720 873 888, L - V 9:00 - 17:00

Reprezentant Medical Medici GL-BR-TL

Posturi disponibile

Numarul de posturi disponibile: 1

Zona geografica

Acest post este disponibil in: GL-BR-TL

Valabilitatea anuntului

Acest anunt este valabil de la data de: 12-09-2017 pana la data de 31-10-2017

Candidatul ideal

Ti s-a mai spus ca abilitatile tale de persuasiune ii pot face pe oameni sa se razgandeasca fara a sta prea mult pe ganduri? Mai mult, crezi ca domeniul farma este perfect pentru a-ti testa aceste abilitati? Te asteptam in echipa Secom®, pe pozitia de reprezentant medical medici.

De ce avem nevoie de la tine:
Sa fi absolvit o facultate de Medicina / Farmacie / Chimie – Biologie;
Sa ai abilitati excelente de relationare, comunicare și negociere – verbale, in scris sau cum cere fiecare situatie in parte;
Sa intelegi nevoile clientilor si sa dai dovada de capacitate de convingere, perseverenta si foarte buna organizare;
Sa stii cum sa prezinti, promovezi si vinzi produsele companiei, chiar daca aceste situatii necesita folosirea unor metode proprii;
Sa ai experienta in vanzari de minim 3 ani – cea din domeniul farma ne poate convinge sa te chemam mai repede la interviu;
Sa detii permis auto categoria B.

Responsabilitati

Promovarea produselor companiei catre medici, alte categorii de specialisti si cadre medicale din institutiile private / publice, din zona geografica alocata;
Atingerea obiectivelor stabilite, prin realizarea numarului de intalniri propuse si, de ce nu, depasirea acestora;
Imbunatatirea imaginii de brand a companiei Secom®, cu ajutorul abilitatilor tale de comunicare si prin activitati specifice de promovare medicala;
Actualizarea bazei de date cu medici activi si creșterea acesteia, in vederea mentinerii vechilor colaborari si incheierii unora noi.

Beneficii

Mediu de lucru dinamic, care te provoaca sa-ti imbunatatesti constant cunostintele si stilul de lucru;
Salariu motivant (tichete de masa, bonus de performanta, prima de vacanta, reduceri aplicate la produsele companiei etc) care vine la pachet cu alte beneficii – masina, telefon mobil, laptop;
Training-uri de specialitate pentru dezvoltarea competentelor necesare postului.

Vezi mai multe job-uri

Alatura-te echipei Secom®

Echipa Secom® este mereu pregatita sa primeasca noi membri, profesionisti dedicati domeniului in care activeaza.

Daca te potrivesti spiritului Secom® dar nu ai regasit in lista de mai sus postul potrivit profilului tau profesional, aplica prin formularul de mai jos si vom analiza cu siguranta solicitarea ta.

Formular inscriere

Pentru postul de*
CV
Scrisoare de intentie