Comanda telefonic: 0720 873 888, L - V 9:00 - 17:00

Medic Nutritionist

Posturi disponibile

Numarul de posturi disponibile: 1

Zona geografica

Acest post este disponibil in: Bucuresti

Valabilitatea anuntului

Acest anunt este valabil de la data de: 01-07-2019 pana la data de 31-07-2019

Candidatul ideal

Studii superioare: Medicina Umana - specializarea diabet, boli metabolice, nutritie;
Minim 3 ani experienta ca medic nutritionist;
Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
Comunicare/Relationare foarte buna cu pacientii;
Atitudine pozitiva.

Responsabilitati

Anamneza completa a pacientului;
Promoveaza nutritia functionala;
Identifica ansamblul de afectiuni ale clientului si interpreteaza in context;
Recomandari personalizate in functia de anamneza si diagnosticului clientului.

Beneficii

Beneficii:
Program flexibil: 4-7 ore/zi, 2 zile/saptamana. Poate include si 2 sambete/luna.
Pachet salarial motivant;
Mediu de lucru organizat si placut;

Vezi mai multe job-uri

Alatura-te echipei Secom®

Echipa Secom® este mereu pregatita sa primeasca noi membri, profesionisti dedicati domeniului in care activeaza.

Daca te potrivesti spiritului Secom® dar nu ai regasit in lista de mai sus postul potrivit profilului tau profesional, aplica prin formularul de mai jos si vom analiza cu siguranta solicitarea ta.

Formular inscriere

Pentru postul de*
CV
Scrisoare de intentie