Comanda telefonic: 0720 873 888, L - V 9:00 - 17:00

Lucrator depozit

Posturi disponibile

Numarul de posturi disponibile: 2

Zona geografica

Acest post este disponibil in: Tunari - Ilfov

Valabilitatea anuntului

Acest anunt este valabil de la data de: 12-09-2017 pana la data de 31-10-2017

Candidatul ideal

Studii medii finalizate;
Experienta in domeniu constituie un avantaj;
Corectitudine, seriozitate si implicare;
Responsabilitate, adaptabilitate si rapiditate;
Domiciliul obligatoriu in Bucuresti/Ilfov

Responsabilitati

Incarcarea si descarcarea marfii;
Receptionarea si asezarea pe raft a produselor;
Pregatirea coletelor, conform comenzilor;
Etichetarea produselor.

Beneficii

Pachet salarial motivant (tichete de masa, bonus de performanta, prima de vacanta, reduceri aplicate la produsele companiei etc);
Mediu de lucru organizat si placut;
Posibilitate de dezvoltare profesionala;
Compania asigura transport de la metrou (Aurel Vlaicu/Pipera) catre sediul central si inapoi, la finalul programului;

Program de lucru: 09.00-17.30 (L-V).

Vezi mai multe job-uri

Alatura-te echipei Secom®

Echipa Secom® este mereu pregatita sa primeasca noi membri, profesionisti dedicati domeniului in care activeaza.

Daca te potrivesti spiritului Secom® dar nu ai regasit in lista de mai sus postul potrivit profilului tau profesional, aplica prin formularul de mai jos si vom analiza cu siguranta solicitarea ta.

Formular inscriere

Pentru postul de*
CV
Scrisoare de intentie