Asistent farmacie - Brasov (determinat 2 ani)

Posturi disponibile

Numarul de posturi disponibile: 1

Zona geografica

Acest post este disponibil in: Brasov

Valabilitatea anuntului

Acest anunt este valabil de la data de: 22-05-2020 pana la data de 26-06-2020

Candidatul ideal

Daca esti o persoana orientata catre actiune, adaptabila, cu o atitudine optimista si constructiva, indiferent de situatie, Secom® este locul in care te poti integra si dezvolta foarte bine.

De ce avem nevoie de la tine

Studii medii /superioare (Farmacie/ Biologie /Medicina Veterinara/ Asistent Medical de Farmacie reprezinta un avantaj);
Cunoasterea pietei farmaceutice/parafarmaceutice reprezinta un avantaj;
Excelente abilitati de comunicare si convingere;
Orientare catre client;
Abilitati de promovare si vanzare;
Buna organizare, dinamism;
Experienta pe un post similar de minim un an;

Responsabilitati

Cunoasterea produselor din portofoliu si promovarea lor catre clienti in magazinul Secom;
Consilierea si fidelizarea clientilor;
Responsabilitati de inregistrare a operatiunilor vanzare – incasare;
Asigurarea stocurilor, receptionarea marfii si aranjarea produselor conform planogramei;
Mentinerea unui mediu de lucru curat si bine organizat;

Beneficii

Pachet salarial motivant;
Mediu de lucru dinamic;
Training-uri de specialitate.

Vezi mai multe job-uri

Alatura-te echipei Secom®

Echipa Secom® este mereu pregatita sa primeasca noi membri, profesionisti dedicati domeniului in care activeaza.

Daca te potrivesti spiritului Secom® dar nu ai regasit in lista de mai sus postul potrivit profilului tau profesional, aplica prin formularul de mai jos si vom analiza cu siguranta solicitarea ta.

Formular inscriere

Pentru postul de*
Departament*
CV
Scrisoare de intentie