Comanda telefonic: 0720 873 888, L - V 9:00 - 17:00

Asistent farmacie - Brasov

Posturi disponibile

Numarul de posturi disponibile: 1

Zona geografica

Acest post este disponibil in: Brasov

Valabilitatea anuntului

Acest anunt este valabil de la data de: 12-09-2017 pana la data de 31-10-2017

Candidatul ideal

Daca esti o persoana orientata catre actiune, adaptabila, cu o atitudine optimista si constructiva, indiferent de situatie, Secom® este locul in care te poti integra si dezvolta foarte bine.

Ce ne dorim de la tine:

Studii medii /superioare (Farmacie/ Biologie /Medicina Veterinara/ Asistent Medical de Farmacie reprezinta un avantaj)
Cunoasterea pietei farmaceutice/parafarmaceutice reprezinta un avantaj
Excelente abilitati de comunicare si convingere
Orientare catre client
Abilitati de promovare si vanzare
Buna organizare, dinamism
Experienta pe un post similar de minim un an

Responsabilitati

Cunoasterea produselor din portofoliu si promovarea lor catre clienti in magazinul Secom®
Consilierea si fidelizarea clientilor
Responsabilitati de inregistrare a operatiunilor vanzare – incasare
Asigurarea stocurilor, receptionarea marfii si aranjarea produselor conform planogramei
Mentinerea unui mediu de lucru curat si bine organizat

Beneficii

Pachet salarial motivant (tichete de masa, bonus de performanta, prima de vacanta, reduceri aplicate la produsele companiei etc);
Mediu de lucru organizat si placut;
Posibilitate de dezvoltare profesionala;
Training-uri de specialitate.

Vezi mai multe job-uri

Alatura-te echipei Secom®

Echipa Secom® este mereu pregatita sa primeasca noi membri, profesionisti dedicati domeniului in care activeaza.

Daca te potrivesti spiritului Secom® dar nu ai regasit in lista de mai sus postul potrivit profilului tau profesional, aplica prin formularul de mai jos si vom analiza cu siguranta solicitarea ta.

Formular inscriere

Pentru postul de*
CV
Scrisoare de intentie