Ce poţi să câştigi?

Poți câștiga ZILNIC un voucher la alegere!

vivre
emag
decathlon

Poți câștiga ZILNIC
un voucher la alegere!

Produsele participante

Pentru că vrem să te încurajăm să ai o atitudine preventivă față de sănătate, TOATE suplimentele alimentare pentru IMUNITATE din portofoliul Secom sunt participante la promoție.

Suplimentele alimentare SECOM sunt produse naturale realizate de producători internaționali de renume și conțin materie primă de calitate superioară: extracte standardizate din plante, ingrediente patentate, studiate clinic, care oferă biodisponibilitate și eficiență.

Vitamin C 250mg (copii)

Vitamin C 250mg (copii)

Vitamin C 1000mg (adulti) 100 cps

Vitamin C 1000mg (adulti) 100 cps

Vitamin C 1000mg (adulti) 30cps

Vitamin C 1000mg (adulti) 30cps

Vitamin C Liposomal 500mg

Vitamin C Liposomal 500mg

Colostrum with Probiotics

Colostrum with Probiotics

Colostrum with Probiotics Chewable Tabs

Colostrum with Probiotics Chewable Tabs

First Defense

First Defense

Multi Vitamin & Mineral

Multi Vitamin & Mineral

Vitamin D3 500UI (copii)

Vitamin D3 500UI (copii)

Immuno C with Zinc and Vitamin D3

Immuno C with Zinc and Vitamin D3

SystemWell® Ultimate Immunity™ 30tb

SystemWell® Ultimate Immunity™ 30tb

Vitamin D3 2000UI

Vitamin D3 2000UI

Vitamin D3 5000UI

Vitamin D3 5000UI

Alive!™ (fara fier adaugat)

Alive!™ (fara fier adaugat)

Alive!® Gummies Multi-Vitamin for Children

Alive!® Gummies Multi-Vitamin for Children

Alive!® Calcium + D3 Gummies

Alive!® Calcium + D3 Gummies

Alive!™ Men’s 50+ Ultra

Alive!™ Men’s 50+ Ultra

Alive!™ Men’s Ultra

Alive!™ Men’s Ultra

Alive!™ Women’s 50+ Ultra

Alive!™ Women’s 50+ Ultra

Alive!™ Women’s Ultra

Alive!™ Women’s Ultra

Vitamin C 250mg (copii)

Vitamin C 250mg (copii)

Vitamin C 1000mg (adulti) 100 cps

Vitamin C 1000mg (adulti) 100 cps

Vitamin C 1000mg (adulti) 30cps

Vitamin C 1000mg (adulti) 30cps

Vitamin C Liposomal 500mg

Vitamin C Liposomal 500mg

Colostrum with Probiotics

Colostrum with Probiotics

Colostrum with Probiotics Chewable Tabs

Colostrum with Probiotics Chewable Tabs

First Defense

First Defense

Multi Vitamin & Mineral

Multi Vitamin & Mineral

Vitamin D3 500UI (copii)

Vitamin D3 500UI (copii)

Immuno C with Zinc and Vitamin D3

Immuno C with Zinc and Vitamin D3

SystemWell® Ultimate Immunity™ 30tb

SystemWell® Ultimate Immunity™ 30tb

Vitamin D3 2000UI

Vitamin D3 2000UI

Vitamin D3 5000UI

Vitamin D3 5000UI

Alive!™ (fara fier adaugat)

Alive!™ (fara fier adaugat)

Alive!® Gummies Multi-Vitamin for Children

Alive!® Gummies Multi-Vitamin for Children

Alive!® Calcium + D3 Gummies

Alive!® Calcium + D3 Gummies

Alive!™ Men’s 50+ Ultra

Alive!™ Men’s 50+ Ultra

Alive!™ Men’s Ultra

Alive!™ Men’s Ultra

Alive!™ Women’s 50+ Ultra

Alive!™ Women’s 50+ Ultra

Alive!™ Women’s Ultra

Alive!™ Women’s Ultra

Ce trebuie să faci?

1

Cumpără minimum un produs SECOM de imunitate participant la promoție

2

Înregistrează bonul fiscal/număr de comandă

3

Câștigă un voucher de 1000 de lei

Ai cumpărat produsele din farmacie?
Înscrie aici
bonul fiscal!
Ai cumpărat produsele de pe site-ul secom.ro?
Înscrie aici
numărul de comandă

Câștigători

Nr. Premii zilnice
1 Albota Adelina Elena - Arad
2 Sandu Andrei - Otopeni
Nr. Premii zilnice
1 Popa Lavinia Florica - Arad
2 Heica Ionel - Iasi
3 Popovici Catalina Elena - Bucuresti
4 Raicu Marius - Mioveni
5 Serban Catalina - Ramnicu Sarat
6 Ciupe Raluca - Reghin
7 Khrishan Amalia Mihaela - Cluj Napoca
8 Calotă Ionela - Pitesti
9 Jakab Skripek Jennifer Henrietta - Oradea
10 Mirceascu Oana - Bucuresti
11 Topai Zoea - Timisoara
12 Iacob Vasilica - Braila
13 Erdeli Florin Marcel - Oradea
14 Caraivan Laura - Bucuresti
15 Duminica Ramona Cristina - Campina
16 Adam Anca Maria - Bacau
17 Dumitru Maricica Cipriana - Bacau
18 Necula Marius - Bucuresti
19 Lazar AnaMaria Dorina - Brasov
20 Stanescu Laura - Domnesti
21 Tasente Andra Alexandra - Constanta
22 Ivanov Alina Elena - Bucuresti
23 Gabriela Borzasi - Oradea
24 Baloi Elena - Drobeta Turnu Severin
25 Crâșmariu Daniela - Brasov
26 Popa Fodor Anca - Oradea
27 Chisu Cristian Liviu - Targu Mures
28 Rodica Dragomir - Braila
29 Illyes Karoly - Brasov
30 Sava Maria Cristina - Bacau
31 Scridon Ionela Simona - Timisoara
32 Sora Iulian Robert - Curtea de Arges
33 Bulubenchi Anca Ioana - Brasov
34 Marculescu Delia Emilia - Drobeta
35 Neamtu Stelu - Ploiesti
36 Boureanu Ciprian Ionut - Iasi
37 Berki Lucia Steliana - Timisoara
38 Tiriteu Cristina - Dumbravita
39 Malureanu Daniela Cristina - Brasov
40 Sanaploianu Eleonora - Braila
41 Paduraru Andreea Simona - Letea Veche
42 Vintila Emilia Elena - Ploiesti
43 Puha Tinca - Braila
44 Marcu Nela Alexandra - Galati
45 Petrea Ileana - Braila
46 Dumangiu Claudia Magdalena - Timisoara
47 Nicu Monica Simona - Constanta
48 Lazarescu Andreea Gabriela - Bucuresti
49 Sabau Andreia Loredana - Arad
50 Sebestyen Melinda Kinga - Mures
51 Mercan Alexandru Claudiu - Pitesti
52 Plapsa Gelu - Arad
53 Dumitracel Ioan Aurelian - Bucuresti
54 Ionita Daniela - Iasi
55 Dobre Sergiu Stelian - Hateg
56 Fliusca Florin - Brasov
57 Tautu Oana Roxana - Brasov
58 Semen Raul Marius - Bucuresti
59 Petcu Claudia - Arad
60 Giurgiuman Alexandra - Oradea
61 Hoble Adriana Otilia - Arad
62 Mîrgheanu Nicoleta Lavinia - Curtea de Argeș
63 Vetesi Zoltan Endre - Timișoara
64 Munteanu Marius - Brăila
65 Chirilaș Fănica - Brăila
66 Dumitriu Laurențiu Cătălin - Brăila
67 Chirilaș Ioan - Brăila
68 Samson Elena Carmen - Iași
69 Bolbos Aida - Timișoara
70 Petre Mădălina Elena - Ploiești
71 Zamfir Mandica - Brăila
72 Herdean Marius - Oradea
73 Biga Laura Vanessa - Iași
74 Bucur Teodor Gabriel - Mizil
75 Irina Prodan - Brașov
76 Milea Gica - Brăila
77 Văleamu Simona Georgiana - Brașov
78 Neagu Adrian - Slobozia
79 Țărucă Ifrim Ramona - Comănești
80 Vasile Valentina - Eforie Nord
81 Tempea Alis Ana - Sibiu
82 Cloșcă Luminița Gabriela - Galați
83 Șamșudean Viorica Livia - Câmpia Turzii
84 Momiță Alexandrina Corina - Iași
85 Nițu Mariana Constanța - Bucuresti
86 Mîrza Maria Larisa - Certeju de Sus
87 Andrei Zlota Ionuț - Gagești
88 Petrea Ion - Brăila
89 Chirilaș Cătălin - Brăila
90 Abalașei Elena Mihaela - Iași
Nr. Premii zilnice
1 Mihalcea Minelia Aneta - Ploiesti
2 Tudor Gianina Teodora - Bucuresti
3 Tudoran Emil - Bucuresti
4 Matache Veronica - Constanta
5 Păduraru Nicoleta Cătălina - Hulubești
6 Birladeanu Gianina - Galati
7 Sima Mara - Bucuresti
8 Marin Loredana Felicia - Tirgoviste
9 Merciu Laura Anca - Floresti
10 Urse Marilena - Bucuresti
11 Andrei Anna - Maria - Brașov
12 Eremie Paul Marian - Suceava